Tetování 12-leté dívky vedlo k zatčení matky i tatérky

Tetování “Jesus Loves” studentky základní školy vedlo k zatčení její matky i tatérky. Učitelka páté třídy základní školy ve státě Georgia (USA) zavolala policii, když si všimla tetování na 12-leté dívce, která přišla do školy v šatech bez ramínek.

Dívka si nechala na rameno vytetovat modro-zelený kříž se slovy “Jesus” nad a “Loves” pod ním. Podle první výpovědi samotné studentky jí údajně k tetování přinutil její otec a když se to matka dozvěděla, pustila se s ním do hádky.

Později změnila svoji výpověď a přiznala, že s tím neměl nic společného. Po tetování toužila sama a její otec ji nikdy netýral. On sám uvedl, že dcera se nechala potetovat na “Super Bowl” párty.
“Každý z rodičů měl vlastní verzi toho, co se stalo a navzájem obviňovali jeden druhého”, prohlásil poručík Jason Fetner z Coweta County Sheriff’s Office.

Podle Fetnera vyšetřování prokázalo, že ctižádostivá tatérka Branda Gaddy (26 let) potetovala na údajné párty mnoho lidí, včetně “několika nezletilých”. Jako důkaz slouží nahrávka, která zachycuje Gaddy přímo při tetování nezletilého, kterému přihlíželo více než tucet lidí.

 

Nejdříve cokoliv odmítala, později se však k činu přiznala, ale uvedla, že měla předem svolení od její matky. Také potvrdila, že potetovala minimálně další dvě děti.

“Je pro mne velmi těžké představit si, jak rodič může myslet, že je vhodné přihlížet, nebo dovolit někomu potetovat vaše dítě v takovém věku”, prohlásil Fetner.

Matka dítěte, 35-letá Emmie Nolan, byla obviněna z přestupku. Vyšetřovatelé věří, že dceru navedla, aby při výslechu lhala. Matka jakoukoliv vinu popírá. Tatérka byla obviněna z potetování osoby mladší 18 let.
Sociální služba se o případ začala ihned zajímat a dceru dočasně umístila do péče příbuzných. Rodina se k celé záležitosti odmítla vyjádřit.

“Je celkem nešťastné, že se 12-leté dítě toužilo nechat potetovat”, dodal na závěr poručík Fetner. “Dítě do ničeho nebylo nuceno, myslím, že na vinně bylo prostě jen špatné rodičovství”.

Diskuze

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar