Tetovací studio “Old Town Ink” zvítězilo v 9. řadě Ink Master

Bubba Irwin & DJ Tambe z tetovacího studia “Old Town Ink” zvítězili v 9. řadě reality show Ink Master.

Tetovací studio veteránů z města Scottsdale v Arizoně (USA) zvítězilo v úterním (26. září 2017) “Shop Wars” finále. Na druhém místě se umístilo studio “Black Cobra Tattoos” a na třetím “Basilica Tattoo”.

Old Town Ink

V soutěži Ink Master dokázali porazit 18 tetovacích studií z celé Ameriky. Ve finále se utkali při 7 hodinovém tetování, které bylo možné sledovat živě. Na základě online hlasování diváci vybrali dvě studia, ze kterých následně porotci vybírali vítěze . Hodnotily se dvě tetování přes celá záda (jedno barevné + jedno černobílé), které měli za úkol předem potetovat.

Aaron “Bubba” Irwin a DJ Tambe si tak rozdělí hlavní výhru $200,000 (cca 4 400 000 Kč), získají reklamu v “Inked” magazínu a samozřejmě titul “Ink Master” a poprvé v historii také titul “Master Shop”. Na konci vysílání mohli fanoušci vidět také ukázku z nově připravovaného pořadu “Ink Master: Angels“, ve kterém bude mimo jiné účinkovat vítězka 8. řady Ryan Ashley Malarkey.

Zdroj: http://www.spike.com/articles/tfj3uy/ink-master-bubba-irwin-and-dj-tambe-of-old-town-ink-named-season-9-winners-of-ink-master [wdi_feed id=”45”]

Diskuze

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar