Tatér vytetoval klientce špatně jméno syna – žena dítě přejmenovala.

Třicetiletá Johanna Giselhäll Sandström ze švédského města Kyrkhult si nechala na paži vytetovat jména svých potomků. Tatér však pochybil a namísto jména Kevin jí ruku ozdobil nápisem Kelvin. Švédka se nejprve zlobila, nakonec ale zvolila elegantní řešení – svého syna jednoduše přejmenovala.

Story of the day: Woman gets kids’ names tattooed and son Kevin’s name is misspelled as Kelvin. What does she do? Laser? Cover it up? Nah. RENAMES THE KID KELVIN. https://t.co/AwafLOUWy3 @Expressen

— Sara Malm (@SaraDMalm) May 14, 2018

Když Sandström chybu spatřila, nevěřila svým očím. Tatér s tím už ale nemohl nic dělat, neboť dílo bylo dokončeno. Zatímco jméno dcery Nova bylo vytetováno správně, u jména syna Kevin přebývalo písmeno „l”.

Tatérovi jsem řekla, že chci vytetovat jména svých dětí, která jsem mu poskytla. Na nic se neptal, tak jsem nad tím víc nepřemýšlela.

Zoufalá žena zvažovala různé možnosti včetně laserového odstranění tetování, nakonec však zvolila bezbolestné řešení. Svého syna zkrátka přejmenovala.

Zdroj: https://www.novinky.cz/koktejl/472069-tater-vytetoval-klientce-na-pazi-nespravne-jmeno-syna-zena-dite-prejmenovala.html

Diskuze

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar