Symbol X – význam tetování

Na povrchu je „X” velmi jednoduchý symbol, který je často spojován s negativním označením. „X“ znázorňuje něco špatného, varování pokračovat dál, nebo něco co je nesprávné, chybné. Ale je to mnohem víc než symbol. „X“ je odvážné a provokativní. Jako písmeno je spojováno s troufalostí a může naznačovat erotičnost.

Výkladů je tu celkem dost, který si zvolíte vy?

Může to být číslo 10, datum nebo množství. „X“ je jednoduchý a komplikovaný symbol zároveň, který spoléhá na jednotlivce, že mu přidělí význam a pak rozhodne jak a jestli tento význam objasní ostatním. V tomto směru je „x“ úžasně osobní vzor tetování, schválený jen tím jedincem, který ho přijme.

Velká „X“ mohou být znázorněná jako škrábance, popáleniny nebo rány v kůži, které tvoří agresivní vzhled naznačující bitvu. Může to být znázornění tragédií z minulosti, které zjizvily či zranily jednotlivce a nějakým způsobem jej ovlivnily. Stupeň utrpení může být odhalen ve vzhledu tetování v závislosti na stupni zranění. „X“ vytvořené z tkáně jizvy může znázorňovat, opak, zotavení se z těžkostí a schopnost pokračovat dál.

„X“ namalovaný inkoustem nebo štětcem může odhalit umělce či spisovatele. Obyčejný symbol odhaluje jednotlivcovy vášně pro jeho umění a značí, jak zahrnuje jeho vnitřní bytí. Přímky lze přidat na horní a spodní část písmena a vytvořit římskou číslici, která naznačuje číslo 10. Políčko “X” může být umístěno v poli, což vede ke spojení s negativním znakem, což je opak znaku zaškrtnutí ano.

Mnoho lidí přidává i určitou zdobnost, originalita je žádoucí

Menší symboly mohou být přidány do přímek „x“ a také vytvořit komplexnější obraz. Tvar srdce nebo hvězdy včleněné do „x“ tvoří plnější vzhled a dodává stylový prvek, který zjemňuje brusnou povahu přechodových linií. Tvar “X” lze také vykreslit jako tlustý tvar bloku, který má být vyplněn vzorem nebo jinou grafikou či obrázkem.

V některých případech „X“ slouží jako pocta televiznímu seriálu Akta X. Takto je „X“ symbol science fiction a vztahu k neznámému a nevysvětlitelnému. Symbol v tomto případě je skvrnitý a nerovný a vypadá podobně jako písmo na starém faxu.

[wdi_feed id=”65″]

Diskuze

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar