Monami Frost ~ Tattooed mother/ wife! Vegan/Edge!

Monami Frost je modelka a hvězda sociálních sítí, která se pyšní svým kompletně potetovaným tělem. Narodila se 5. ledna 1994 v Litvě. Teprve v 15 letech porodila dceru Gabriellu. Monami proslavil zejména její YouTube kanál, který založila 2. prosince 2012. První video “Monami Frost .wind” trvající 11 sekund zveřejnila až další rok a to 19. prosince 2013 (v devatenácti letech). Na videu můžete vidět její tetování nad pravým obočím – nápis Devotion (oddanost/věrnost), které vytetoval její manžel, slavný tatér Anrijs Straume.

V roce 2016 již měla na YouTube přes 300 tisíc subscriberů. Dnes jich už má přes 500 tisíc s více než 40 miliony shlédnutí a její instagram účet má dokonce 1,4 milionů followerů.
Jméno Monami Frost (Irena Straume)
YouTube youtube.com/channel/UC79Pfi2FCgEHjLqBbGDnKwA
Instagram instagram.com/monamifrost
Facebook facebook.com/xmonamifrostx
Twitter twitter.com/xmonamifrostx
Web www.monamifrost.com

[wdi_feed id=”22″]
Monami a Anrijs se oba narodily v Litvě, momentálně ale žijí spolu se svou dcerou v Liverpoolu. Téměř všechna tetování dělal právě její manžel. Na jejím těle jsou například portréty slavných vědců jako Albert Einstein a Stephen Hawking. Monami Frost měla první tetování již ve 14 letech. Dle jejích slov nemohla odolat tomu pocitu a proto přemluvila svoji kamarádku, která nikdy v životě netetovala, aby jí potetovala předloktí. Dnes už je tato vzpomínka dávno překrytá a tak není úplně jasné, jak její první tetování vlastně vypadalo.

Tattooed mother/ wife! Vegan/Edge!

Každopádně její online život není pouze o tetování, ale také o rodině, vaření, zdravém životním stylu a umění. Stejně jako Miley Cyrus se snaží sdílet svoji lásku ke zvířatům a životnímu prostředí. Monami Frost je vegan a často zveřejňuje skvělé recepty (playlist COOKING WITH MONAMI). Je dokonce autorkou kuchařky “Vegan Home Cooking”, která obsahuje 100 jedinečných receptů.

Frost Street Wear

Také má vlastní módní značku Frost Street Wear, která má ve znaku vločku, která je pro Monami typická.

Mezi její další záliby patří samozřejmě piercing, které si podle svých slov aplikuje sama. Na YouTube také zveřejňuje make up tutoriály a vlogy se svoji rodinou. [embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=UU79Pfi2FCgEHjLqBbGDnKwA[/embedyt] Monami Frost je velice pozitivní, šťastná osoba, která miluje život. [fts_facebook type=page id=458892237500752 posts=5 height=600px posts_displayed=page_only]

Diskuze

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar