Přesýpací hodiny ~ význam tetování

Přesýpací hodiny vypadají na první pohled jednoduše, ale ve skutečnosti z nich může být při správném provedení opravdu významné dílo. Přesýpací hodiny jako takové jsou zde dlouhou dobu, takže mohou mnohým lidem připomínat staré časy, vzpomínky. Úplně nejobyčejnější ze skla a písku jsou reliktem starověkého a středověkého období.

Obecně jsou přesýpací hodiny symbolem trpělivosti, ale také úmrtnosti. Můžete si nechat udělat tetování, které bude mít jeden z těchto dvou významů. Tento motiv může sloužit i jako připomínka toho, že jsme na tomto světě jen po omezenou dobu, proto ho musíme žít a ne pouze přežívat.

Jelikož jsou hodiny rozděleny na dvě části – horní a dolní, jde o sféru přítomnosti a budoucnosti. Poloprázdné mohou představovat něco zcela jiného než přesýpací hodiny, které dokončily nalévání písku. Když má někdo poloprázdné tetování přesýpacích hodin, může to být typ člověka, který zůstane klidný bez ohledu na situaci.

Obraz přesýpacích hodin z prázdného písku bude znamenat něco úplně jiného, ​​s největší pravděpodobností ignorování tradičního průchodu nebo koncepce času. Jedná se o zajímavý symbol tetování přesýpacích hodin, protože to do značné míry znamená, že majitel si myslí, že žije na vlastní vlnové délce. Pravidla se na něj nevztahují a nedávají jim čas. Přesýpací hodiny jsou zkrátka připomínkou omezeného času.

Bez ohledu na to, jak jsou přesýpací hodiny zobrazeny nebo jak se písek nebo nedostatek písku objevují, je to konstantní symbol toku času. Může to být buď pozitivní, nebo negativní obraz, obojí nebo žádný – v závislosti na významu zamýšlené zprávy. To je skvělá zpráva pro lidi, kteří chtějí najít design tetování, který může zahrnovat spoustu pozitivních a negativních významů na jednom obrázku.

Velice oblíbené je také tetování klasických ručičkových hodin, které může mít zcela jiný význam.

[wdi_feed id=”35″]

Diskuze

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar